Get Adobe Flash player

Wielkanocne życzenia

Wielkanocnego Odrodzenia. Spokoju i pogody ducha, a w sercu wiele radości, słońca i miłości wszystkim naszym Wychowankom, Waszym Bliskim oraz Przyjaciołom i Sympatykom Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży

życzy Dyrektor i Grono Pedagogiczne

 

 

 

Podsumowanie III Międzybursowego Konkursu Plastycznego na Kartkę Okolicznościową

,,Wielkanocne tradycje i obyczaje utrwalone na kartce świątecznej”

Na konkurs wpłynęło 108 prac z 15 burs i internatów województwa podlaskiego:

· Bursy Szkolnej Nr 1 w Łomży

· Bursy Szkolnej Nr 2 w Łomży

· Bursy Szkolnej Nr 3 w Łomży

· Katolickiej Bursy Szkolnej w Łomży

· Internatu ZSCKR w Marianowie

· Internatu ZSZ Nr 2 w Białymstoku

· Internatu ZSHE w Białymstoku

· Internatu ZSOiT w Białymstoku

· Internatu ZS w Wojewodzinie

· Internatu ZSOiZ w Ciechanowcu

· Internatu ZSR w Ostrożanach

· Internatu ZS w Niećkowie

· Internatu TL w Białowieży

· Internatu ZSCKR w Rudce

· Internatu ZSR w Czartajewie

Jury przyznało 28 nagród i wyróżnień:

W kategorii kart wykonanych przez wychowawców:

I miejsce – p. Beata Rogińska – Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

II miejsce – p. Barbara Radziszewska – Internat ZSO i T w Białymstoku

III miejsce – p. Małgorzata Radziszewska – Internat ZSR w Ostrożanach

Wyróżnienia:

1. - p. Dariusz Bąkowski - Bursa Szkolnej nr 2 w Łomży

2. - p. Monika Zaremba - Bursa Szkolnej nr 2 w Łomży

3. - p. Dorota Grabowska - Bursa Szkolnej nr 3 w Łomży

4. - p. Iwona Kwiatkowska - Bursa Szkolnej nr 3 w Łomży

5. - p. Katarzyna Bachorek – Internat ZSO i Z w Ciechanowcu

6. - p. Grażyna Tuszyńska – Internat ZSZ Nr 2 w Białymstoku

W kategorii wychowankowie:

I miejsce – Natalia Kiersznowska – Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

II miejsce – Anna Tomkielska – Katolicka Bursa Szkolna w Łomży

III miejsce – Beata Jabłońska – Internat Zespołu Szkół Leśnych w Białowieży

Wyróżnienia:

1. Wioleta Marcińczyk - Bursa Szkolna nr 1 w Łomży

2. Emilia Zielińska - Bursa Szkolna nr 2 w Łomży

3. Monika Okrągła - Bursa Szkolna nr 2 w Łomży

4. Aleksandra Jasińska - Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

5. Milena Filipkowska - Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

6. Dariusz Wiliński - Bursa Szkolna nr 3 w Łomży

7. Zbigniew Bagiński – Internat ZSCKR w Marianowie

8. Emilia Wardach - Internat ZSO i T w Białymstoku

9. Ewelina Borkowska - Internat ZS w Wojewodzinie

10. Maria Magdalena Zgiet - Internat ZSCKR w Rudce

11. Maciej Szeszko - Internat ZSZ Nr 2 w Białymstoku

12. Beata Markowska - Internatu ZSHE w Białymstoku

13. Maryla Zawadzka - Internat ZSOiZ w Ciechanowcu

14. Martyna Tararuj - Internat ZSR w Ostrożanach

15. Mateusz Stankiewicz - Internatu ZS w Niećkowie

16. Martyna Winkiewicz - Internatu TL w Białowieży

 

Dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia do udziału w konkursie. Osobom, które nie mogły uczestniczyć w uroczystości podsumowania, dyplomy i upominki prześlemy pocztą.

Ekspozycję prac konkursowych można oglądać do końca maja w świetlicy naszej bursy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z uroczystości

Galeria prac konkursowych