Bursa nr 3 Bursa nr 3

Wyniki I etapu rekrutacji do bursy na rok szkolny 2017/2018

Poniżej zamieszczamy wyniki I etapu postępowania rekrutacyjnego do Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży na rok szkolny 2017/2018

Lista osób, które złożyły podania do bursy

Lista przyjętych dziewcząt + lista rezerwowa


Lista przyjętych chłopców + lista rezerwowa

Rekrutacja do bursy na rok szkolny 2017/2018

Rozpoczynamy rekrutację do Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży na rok szkolny 2017/2018. W poniższych załącznikach znajdują się szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu i zasad rekrutacji. Zainteresowane osoby mogą również pobrać wniosek o przyjecie do bursy i formularze oświadczeń, które są wymagane przy aplikowaniu o miejsce w naszej placówce. Zapraszamy.

 

Harmonogram

Zasady rekrutacji

 

Wniosek o przyjęcie do bursy

 

Formularze oświadczeń

Wyniki dodatkowej rekrutacji do bursy

Poniżej, w załączeniu, zamieszczamy wyniki dodatkowej rekrutacji do naszej bursy. Życzymy dobrego wypoczynku w ostatnich wakacyjnych dniach i do zobaczenia 31 sierpnia.

Lista kandydatów

Wyniki rekrutacji do bursy na rok szkolny 2016/2017

Komisja rekrutacyjna zakończyła postępowanie rekrutacyjne. Dziękujemy za zainteresowanie naszą placówką.  Zgodnie z regulaminem przyjęć ustalono listę kandydatów, którzy  zamieszkają od 1 września 2016r.  Równocześnie informujemy, iż z uwagi na ograniczoną liczbę  miejsc, utworzyliśmy listę rezerwową kandydatów oczekujących na miejsce.

Życzymy udanego letniego wypoczynku.  Oczekujemy na Was 31 sierpnia 2016r od godziny 14.00. O godzinie 15.00 odbędzie się w świetlicy spotkanie Wychowanków i Rodziców/ Opiekunów  z Panią Dyrektor i Wychowawcami. Przyjeżdżając do bursy, przywieźcie poza rzeczami osobistymi, komplet pościeli (poszewka na poduszkę i kołdrę oraz prześcieradło) i lampkę nocną.

Lista przyjętych wychowanków

Lista przyjętych kandydatów

Lista oczekujących i nieprzyjętych

Rekrutacja do bursy na rok szkolny 2016/2017

W poniższych załącznikach znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji do naszej bursy na rok szkolny 2016/2017. Osoby zainteresowane zamieszkaniem prosimy o zapoznanie się z ich treścią, wydrukowanie i wypełnienie wniosku o przyjęcie do bursy oraz wymaganych oświadczeń i złożenie dokumentów w terminie zawartym w harmonogramie. Zapraszamy

Harmonogram

Zasady rekrutacji

Wniosek o  przyjęcie do bursy

Oświadczenia