Get Adobe Flash player

Inauguracja roku szkolnego

21 września 2016r wczesnym popołudniem tradycyjnie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Od środy więc nasze "Świeżaki" są pełnoprawnymi członkami bursowej społeczności. Impreza była przerażająca, jak przystało na WAMPIRY I ŚWIRY! Najmłodsi wychowankowie mieli okazję poznać nasze popisowe numery, na przykład występy kabaretu. Aktorzy czyli Ewelina Sakowicz, Mateusz Pastorczyk. Marcin Łepkowski i Patrycja Konopko świetnie wcielili się w role. Były też konkurencje „mrożące krew w żyłach” – rozpoznawanie wychowawców na zdjęciach z dzieciństwa, taniec z przeszkodami czy wampiryczny makijaż (odwagą wykazali się zarówno malujący – panowie jak i ich modelki, które często miały „strach w oczach”). Imprezę kończyła wampiroteka. Tam też nie obeszło się bez momentów mrocznych i strasznych!

Galeria zdjęć

 

Drugi Bieg Charytatywny PKO

17 września 2016 r. byliśmy jako reprezentacja Bursy Szkolnej nr 3 uczestnikami 2. Biegu Charytatywnego PKO. O godzinie 11:30 ruszyliśmy razem z ponad trzystoma osobami po jak największą liczbę okrążeń dla potrzebujących głodnych dzieci. Bursa w składzie : Grzegorz Sokołowski, Paweł Tonder, Adrian Kozioł, Hubert Dymnicki oraz nasz wychowawca Karol Krajewski zajęła bardzo dobre, siódme miejsce w klasyfikacji w Łomży, a drugie w kategorii sztafet męskich z wynikiem 44 okrążeń, co pozwoliło pobić nam swój rekord z poprzedniego roku, czyli 40 okrążeń. Mamy nadzieję, że w następnym roku damy radę wybiegać jeszcze więcej okrążeni, które są równoważne posiłkom przekazywanym na rzecz potrzebujących dzieci :).

 

Hubert Dymnicki

Zdjęcia

 

MECZ PIŁKI NOŻNEJ    KS WYGAS – FC ŚWIEŻAK

Podtrzymując bursową tradycję oraz korzystając z pięknej pogody, na boisku II Liceum Ogólnokształcącego rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy chłopcami mieszkającymi w bursie pierwszy rok – to drużyna  FC ŚWIEŻAK,  a chłopcami,  którzy mieszkają w naszej Bursie kolejny rok – to drużyna KS WYGAS. Mecz miał na celu zintegrowanie grupy chłopców jak i pozyskanie potencjalnych zawodników do reprezentacji piłkarskiej naszej bursy. Mecz był bardzo zacięty   i rozgrywany w szybkim tempie. Akcje toczyły się na przemian to pod jedną, to pod drugą bramką. Każda z drużyn chciała uzyskać jak najlepszy rezultat.  Wyrównana pierwsza połowa skończyła się wynikiem 5 do 4 dla FC ŚWIEŻAK. W drugiej połowie mecz lepiej ułożył się drużynie pierwszorocznych, którzy odskoczyli weteranom na kilka bramek. Prowadzenia nie oddali już do końca meczu i mogli cieszyć się wygraną. Wynik jakim zakończył się mecz jest dość zaskakujący KS WYGAS  - FC ŚWIEŻAK  7 – 13.Nie wynik jest jednak najważniejszy. Ważna jest zdrowa rywalizacja i integracja. Obie drużyny zadeklarowały chęć rozegrania meczu rewanżowego.

Opiekun bloku sportowego

Krajewski Karol

Galeria zdjęć

 

Wyniki oceny ofert na dostawę artykułów spożywczych

W załączeniu zamieszczamy  wyniki oceny ofert  na dostawę artykułów spożywczych. Dziękujemy za zainteresowanie naszym zapytaniem.

Protokół z oceny ofert

 

Wakacje 2016

Wakacje 2016 czas zacząć! Rok szkolny dobiegł końca. Życzymy Wam Drodzy Wychowankowie słodkiego lenistwa. Cieszcie się chwilami spędzonymi w gronie bliskich i przyjaciół. Ładujcie akumulatory na kolejny rok w szkole. Ponad wszystko - spędzajcie czas bezpiecznie. Do zobaczenia we wrześniu.

Grono pedagogiczne Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży

 
Więcej artykułów…