Bursa nr 3 Bursa nr 3

Wyniki rekrutacji do Bursy na rok szkolny 2015/2016

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 komisja powołana przez dyrektora przeprowadziła 13 lipca 2015r. postępowanie rekrutacyjne. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zadeklarowaną chęć zamieszkania w naszej placówce. Informujemy, że wszyscy wychowankowie  zostali przyjęci na kolejny rok (poniżej - lista imienna). Zgodnie z regulaminem przyjęć ustalono listę kandydatów, którzy  zamieszkają od 1 września 2015r.  Równocześnie informujemy, iż z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, utworzyliśmy listę rezerwową kandydatów oczekujących na miejsce w naszej placówce.

Życząc wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji informujemy, że oczekujemy na Was 31 sierpnia 2015r od godziny 14.00. O  15.00 odbędzie się w świetlicy spotkanie Wychowanków i Rodziców/ Opiekunów  z Panią Dyrektor i Wychowawcami. Przyjeżdżając do bursy, przywieźcie poza rzeczami osobistymi, komplet pościeli (poszewka na poduszkę i kołdrę oraz prześcieradło), lampkę nocną i odpis skróconego aktu urodzenia z potwierdzeniem o stałym zameldowaniu.

Lista przyjętych

Lista przyjętych wychowanków

Lista nieprzyjętych, oczekujących

 

 

Rekrutacja do bursy na rok szkolny 2015/2016

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w naszej bursie w roku szkolnym 2015/2016 zapraszamy do zapoznania się z niżej dołączonym plikiem "Zasady rekrutacji". Zamieszczamy także poniżej wniosek o przyjęcie do bursy oraz formularze oświadczeń. Wypełnione dokumenty można składać zgodnie z harmonogramem rekrutacji -  od 15 czerwca 2015 w siedzibie Bursy Szkolnej nr 3 w Łomży przy ulicy Zjazd 3.

Zasady rekrutacji

 

Wniosek o przyjecie do bursy

 

Oświadczenia

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2015/2016

W poniższym pliku zamieszczamy terminy postępowania rekrutacyjnego.

harmonogram rekrutacji

Wyniki drugiego etapu  postępowania rekrutacyjnego - uzupełniającego

W drugim etapie postępowania rekrutacyjnego komisja przyjęła do bursy dwie osoby:

  1. Kossakowską Karolinę
  2. Sokołowską Karolinę

Na liście oczekujących na przyjęcie do bursy zostali umieszczeni:

  1. Brzóska Adam
  2. Maculewicz Karolina
  3. Masłowska Justyna
  4. Szewczyk Patrycja

Wyniki rekrutacji do Bursy Szkolnej nr 3 na rok szkolny 2014/2015

Dziękujemy za zainteresowanie naszą placówką. Informujemy, iż wszyscy nasi wychowankowie, którzy zadeklarowali chęć mieszkania w bursie w roku szkolnym 2014/2015 i uzyskali pozytywną ocenę zachowania na koniec roku szkolnego 2013/2014, zostali przyjęci na kolejny rok - lista imienna w pliku Word. Komisja rekrutacyjna rozpatrzyła wnioski osób ubiegających się o przyjęcie do bursy po raz pierwszy. Poniżej zamieszczamy listę kandydatów, którzy zostali przyjęci oraz tych, którzy nie zostali przyjęci i oczekują na miejsce w bursie.

Lista przyjętych

 

Lista nieprzyjętych, oczekujących

 

Lista przyjętych wychowanków