Bursa nr 3 Bursa nr 3

Nasza wychowanka - Ania Gniazdowska - bierze udział w konkursie " Kartka Wielkanocna". Kartka Jej autorstwa, przygotowana pod kierunkiem pani Urszuli Bielickiej - Gronek, zdobyła już II miejsce po ocenie jury, ale wciąż walczy o nagrodę publiczności. Można oddawać głosy do 24 kwietnia do godziny 24.00.  Jak zagłosować?

Czytaj więcej...

4 kwietnia 2017r. odbyło się w Białymstoku podsumowanie X edycji Międzyinternatowego Konkursu "Stroik wielkanocny - zwyczaje i tradycje". Organizatorem konkursu było Towarzystwo Internatów i Burs. Stroik przygotowany przez Anitę Fadecką i Anię Gawecką pod kierunkiem pani Urszuli Bielickiej - Gronek zajął pierwsze miejsce. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Wernisaż wystawy "Ceramiczne pory roku"

Od września przygotowywaliśmy się do tego dnia. 13 grudnia w Galerii N odbył się wernisaż prac przygotowanych przez wychowanków i wychowawców bursy pod kierunkiem pani Urszuli Bielickiej - Gronek. Impreza zgromadziła wiele osób. Spotkanie odbyło się już w klimacie świątecznym. Prace wzbudziły uznanie przybyłych. Miło jest patrzeć jak pięknie prezentują się nasze wytwory. Sami zresztą zobaczcie, bo w galerii jest ponad sto zdjęć.

10 stycznia 2017r autorki konkursowej szopki pojechały do Białegostoku na podsumowanie XIII edycji konkursu "Bożonarodzeniowa szopka - tradycja i współczesność". Konkurs organizuje Towarzystwo Internatów i Burs. Bierzemy udział w tym konkursie już od kilku lat.

Czytaj więcej...

Konkurs  "Polska to my"

W dziesiątym finale Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my” organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące w Łomży  nasza reprezentantka – Aleksandra Ramatowska zdobyła wyróżnienie. Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom reprezentowany przez ponad czterdziestu recytatorów, to nie lada wyczyn! Gratulujemy Oli i pani Iwonie Kwiatkowskiej, pod okiem której Ola przygotowała się do konkursu:-)

Zdjęcia